روغن موتور x33 جایگزین سود سهام عدالت شد

اسپری های روغن روغن موتور x33 به شکل امولسیون در سراسر ایالات متحده محبوبیت پیدا می کند. توجه به ماهیت نامشخص توصیه ها برای تهیه امولسیون های خانگی است

. “روغن موتور قرمز” همانطور که توصیه می شود بسیار نامشخص است، زیرا صدها مشخصات برای این روغن ها با تغییرات فوق العاده در ویسکوزیته، پایه، گرانش، تست سرد و رنگ امکان پذیر است.

روغن های کم رنگ یا زرد می توانند به راحتی برای امولسیون استفاده شوند.

اگرچه روغن پارافین به طور خاص توصیه شده است، روغن‌های پایه آسفالتی با سهولت بیشتری امولسیون می‌شوند. تنوع محتوای آب و پایه صابون های روغن ماهی همراه با تغییرات در مشخصات- ارزش مورد بحث قرار می گیرد.

تجربیات در چندین ایالت نشان داده است که توصیه‌ها برای امولسیون‌های خانگی باید ویژگی و نوع صابون‌های مورد استفاده و همچنین انواع آب موجود در محل را در نظر بگیرد.

تا زمانی که آزمایش‌های دقیقی با روغن‌هایی با انواع مختلف و ویسکوزیته انجام نشود، هیچ مشخصاتی برای روغنی که برای امولسیون‌های خانگی مطلوب‌تر است ارائه نمی‌شود.

روغن مایه حیات وسیله نقلیه شماست.

تمام قسمت های داخلی موتور شما را روغن کاری می کند، اجزای موتور را خنک می کند و ذرات و لجن های فرسوده موتور را از بین می برد. همچنین به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، بهبود مسافت پیموده شده بنزین و مهمتر از همه به افزایش طول عمر خودرو کمک می کند.

مراقبت از خودروی خود با تعویض روغن معمولی در مسافت پیموده شده کارخانه به تمیز نگه داشتن موتور و حفظ خودرو کمک می کند.

اگر دیگر دفترچه راهنمای مالک را ندارید، سعی کنید وسیله نقلیه خود را به صورت آنلاین جستجو کنید و می توانید اطلاعات مورد نیاز را در مورد اینکه چند بار باید روغن خود را تعویض کنید، بیابید.

خوشبختانه تعویض روغن آنچنان گران نیست و پول به خوبی خرج خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.