شهرداری با کاشی سرویس بهداشتی ساده و شکسته زیباترین پل جهان را ساخت

کاشی و سرامیک علاوه بر اینکه بسیار سخت است، یک ماده کفپوش سرد نیز محسوب می شود مگر اینکه روی یک سیستم گرمایش از کف تابشی نصب شود که باعث تغییر شکل می شود آن را به یک سطح دنج لذت بخش.

هر دو مواد کفپوش کاشی سرویس بهداشتی ساده نسبتاً سفت زیر پا هستند، اما کاشی وینیل از کاشی و سرامیک خارج می شود زیرا کمی نرم تر است.

مزایای اصلی سرامیک وینیل در هزینه پایین و نصب آسان آن است. در بیشتر مقوله‌های مقایسه، کاشی و سرامیک یک سطح کفپوش برتر، با ظاهر بهتر، دوام طولانی‌تر و ارزش فروش مجدد بالقوه بالاتر است.

چیدمان دقیق کاشی و سرامیک می‌تواند تعداد کاشی‌هایی را که نیاز به برش دارید به حداقل برساند، اما هیچ برنامه‌ریزی نمی‌تواند نیاز به برش سرامیک های جزئی را در جایی که سطح کاشی‌کاری شده روی دیوارها یا کابینت‌ها قرار دارد، برطرف کند.

بنابراین، دانستن نحوه برش سرامیک ، بخش ضروری کاشی کاری است.

کاشی‌های جزئی که لبه‌های تمیز و صاف دارند، کار کلی سرامیک را حرفه‌ای جلوه می‌دهند، در حالی که برش‌های خشن و ناهموار برای همیشه توجه بصری را به خود جلب می‌کنند مهم نیست که بقیه سرامیک ‌ها را چقدر خوب انجام دهید.

حرفه ای ها معمولاً از اره مرطوب برقی برای برش کاشی های سرامیکی، چینی یا سنگی برای نصب دیوار، کف و دوش استفاده می کنند، اما برای کارهای کوچکتر، اکثر دست سازان متوجه می شوند که یک برش ساده کاشی کافی است.

برش گیر که به طور گسترده در بسیاری از سبک ها در مراکز بهسازی خانه، فروشگاه های سرامیک و خرده فروشی های آنلاین موجود است، از یک پایه فولادی تقویت شده غیر لغزشی استفاده می کند که دارای یک پد لاستیکی است که کاشی روی آن قرار می گیرد.

ریل‌های فولادی دوتایی یک چرخ برش را هدایت می‌کنند که سرامیک را می‌کوبد و یک پد فشار که سرامیک را می‌چسبد.